Další krok na cestě za vytouženým titulem udělali Mammoths ve vodách posledních Žraloků už v první čtvrtině díky touchdownům quaterbacka Michala Stokláska a runningbacka Michala Bocka. Pak ale přišly komplikace.

„Druhá čtvrtina pro nás skončila nešťastně, když se zranilo několik klíčových hráčů včetně quarterbacka Stokláska. Naštěstí máme na tuto pozici kvalitního zástupce, jímž je Martin Štepaník,“ ohlížel se ofenzivní koordinátor Mamutů Radim Dohnal.

Štěpaník své kvality potvrdil dvěma touchdownovými pasy a Přerov i díky němu dokráčel k šesté výhře v šestém utkání sezony.

„Náš útok nebyl v takové pohodě, v jaké bývá při domácích zápasech. Vyloženě hrubé chyby v naší hře nebyly, jen se několikrát nepodařilo správně najít cíl přihrávky. Je potřeba neustále pokračovat v dobré práci na tréninku, jelikož ty nejtěžší zápasy nás teprve čekají,“ ví dobře Radim Dohnal.

Mamuti odehrají tuto sobotu utkání na hřišti neznámého soupeře z Příbrami. Základní část pak uzavřou v neděli 30. června s pražskými Black Panthers domácí generálkou na Silver Bowl.

Třinec Sharks – Přerov Mammoths 6:28 (0:14, 6:7, 0:0, 0:7)

Body Přerova: Stoklásek 6, Bock 6, Školoudík 6, Novotný 6, Ulica 4.