1. liga žen

Rokytnice – Krčín 21:20 (11:11)

Vstup do utkání se lépe povedl domácím hráčkám, které se ujaly dvoubrankového vedení, a mírný náskok se jim dařilo udržovat. Deset minut před koncem poločasu ovšem kvůli několika nepřesnostem v útoku povolily soupeři srovnat. Po změně stran začal aktivněji Krčín a šel do dvoubrankového trháku. Rokytnickým ženám se ale zlepšenou hrou v útoku i v obraně podařilo náskok hostí smazat a 5 minut před koncem utkání se dostaly opět do vedení, které si udržely až do konce.

Branky: Jurtíková 14, Pavlíková 3, Vychodilová 2, A. Kratochvílová 2.

Český pohár mužů

Osmifinále Českého poháru mužů v národní házené se odehrálo v sobotu v Albrechtičkách. Pět druholigových týmů, mezi nimi i TJ Sokol Rokytnice, se v turnaji střetlo nejen o vítězství, ale také o postup do dalšího kola. Rokytničtí i přesto, že na turnaj na venkovním hřišti nebyl ten nejlepší termín, hráli dobře a obsadili konečné druhé místo, kterým si zajistili postup. Porazili Vítkovice 9:7, Albrechtičky 6:5, remizovali s Pustějovem 5:5 a podlehli Studénce 5:7. Vítězem turnaje se stala Studénka a na třetím místě skončily Vítkovice.

Nižší soutěže

OP dorostenců: STARÁ VES N. O. – ROKYTNICE 22:32 (11:22), branky: Cieslar 10, Mitkov 6, T. Havlík 5, Macek 5, Koukal 4, Mich. Vrána 1, Přikryl 1.

OP starších žáků: ROKYTNICE – SVINOV 22:19 (11:11), Přikryl 12, Mar. Vrána 3, M. Jandásek 3, M. Havlík 2, Baran 2. OSEK N. B. – STARÁ VES 7:18 (4:9), Janíček 4, Hanusík 2, Klimeš 1.

OP starších žaček: ROKYTNICE – CHROPYNĚ 13:9 (6:6), Machalíková 5, Stodolova 3, K. Bendová 3, Horáková 1, Zatloukalová 1.