Zápas byl vypsán ve váze do 91 kilogramů na třikrát tři minuty dle pravidel K-1. Soupeř přerovského borce je nejlepším českým profesionálním boxerem těžké váhy, získal však i mnoho úspěchů v K-1. Knockoutoval například i jednu z hvězd tohoto sportu Garyho Goodridge.

Srubek lehce zaspal úvod utkání, za což byl dvakrát odměněn tvrdým úderem ze zadní ruky soupeře. Poté ale začal dle slov kouče plnit stanovenou taktiku a přebral otěže zápasu do svých rukou.

„Srub výborně zkracoval vzdálenost a především skvěle kontroval kopy a zadním kolenem. Pitbull si dával velký pozor především na Ondrův zadní hák," priblížil šéftrenér KBC Přerov Tomáš Tomiga.

Přerovský zápasník druhé kolo zcela ovládl a ve třetím musel čelit nástupu Šudy, který chtěl rozhodnout k.o., což se mu nepovedlo.

„Ondra jej zadní rukou velice rychle zastavil. Načatého soupeře ještě několikrát počastoval velice tvrdými kopy, kdy po jednom z nich zůstal Pitbull ležet na podlaze ringu a už nevstal," byl Tomiga spokojen s výkonem svého svěřence.

Srubek tak zvítězil k.o ve třetím kole a připsal si další cennou výhru.