Teprve sedmnáctiletý Marek Bartl nastoupil vůbec ke svému prvnímu zápasu v thaiboxu a navážil necelých 73 kilo. Soupeřem mu byl o tři kilogramy těžší a o tři roky starší Karel Jurkovič z Muay Thai Olomouc Tým Gambare. Bartlovi trošku utekl začátek, když inkasoval od soupeře velmi tvrdé kombinace. Už v polovině prvního kola ale utkání vyrovnal a od poloviny kola druhého byl jasně lepší. Ve třetím dominoval a jen jeho nezkušenost zavinila, že soupeř zápas nakonec doboxoval až dokonce.

„Ve třetím kole byl Marek dvakrát opravdu velmi blízko ke knockoutu soupeře. Po odboxovaných třech kolech rozhodčí, dle mého názoru, nepochopitelně vyhlásili tento zápas jako nerozhodný, ač byl až na úvod prvního kola Marek jasně lepší,“ kroutil hlavou kouč KBC Přerov Tomáš Tomiga.

Jako další se předvedl přerovský Michal Latiok, kterému se ve váze do 82,55 kg postavil David Koutný ze Smash gymu Olomouc. Jako nejdůležitější se v tomto zápase ukázal rozdíl ve fyzické kondici obou borců a „šlapající“ Koutný zaslouženě vyhrál po třech kolech na body. (kbc)