Na domácí akci s názvem Ringfifht 3 v brněnském Bobycentru pak v pátek nastoupil také Marek Bartl. Fanouškům se ukázal v rámci vložených superfightů v thaiboxu.

Erik Ištánek v Maďarsku zápasil v disciplíně K-1, kde měl celkem sedm soupeřů. Utkal se nakonec pouze s jediným, a to zkušeným Polákem Mariuszem Rospedskim. Ten Přerovana předčil hlavně v prvním kole a radoval se z čtvrtfinálového vítězství.

Trenér reprezentace však s výkonem Ištánka byl spokojen a naznačil, že s jeho účastí počítá i pro příští rok, kdy se koná Mistrovství světa organizace WKF v Itálii.

Marek Bartl svůj zápas s brněnským Martinem Kališem zvládl. Soupeře poslal před koncem prvního kola tvrdými údery dvakrát na podlahu ringu. Zápas byl pro něj hlavně přípravou na doposud nejdůležitější bitvu jeho dosavadní kariéry. Již 28. listopadu se totiž představí v Praze na akci GCF 32.

Jedná se o galavečer právě vrcholícího amatérského mistrovství světa WMMAA (světové asociace MMA, pozn. red.). Borec KBC Přerov se zde ukáže ve vloženém profesionálním zápase proti Davidu Kozmovi, bývalému šampiónovi GCF. (red)