1. liga žen

Žatec – Rokytnice 15:22 (11:15)

Hráčky Rokytnice vstoupily do utkání velmi dobře a zaskočily domácí ofenzivní hrou. Útočnice hrály rychle, dobře kombinovaly, vytvářely si šance, a ty proměňovaly. Obránkyně se ale tak dobře nechytily. Kvůli tomu byl náskok po prvním poločase jen o 4 branky. Po přestávce se hra hostující defenzivy zlepšila, a protože i útočnice pokračovaly v dobrém výkonu, náskok ve prospěch Rokytnice se postupně navyšoval. Hosté předvedli výborný výkon a zaslouženě zvítězili.

Branky: A. Kratochvílová 8, L. Kratochvílová 5, Pavlíková 5, Jurtíková 4.

Chomutov – Rokytnice 24:22 (13:13)

I v tomto utkání Rokytnice pokračovala ve velmi dobrém výkonu. Celá první půlhodina byla vyrovnaná, čemuž nasvědčuje i poločasové skóre 13:13. Také průběh většiny druhého dějství byl vyrovnaný. Až v samotném závěru se sportovní štěstí přiklonilo na stranu chomutovských hráček. Hosté si však za výkon, který předvedli, zasloužili alespoň jeden bod.

Branky: A. Kratochvílová 9, Vychodilová 6, L. Kratochvílová 4, Pavlíková 3.

2. liga mužů

MS Brno – Rokytnice 21:25 (11:13)

Začátek utkání byl vyrovnaný. Vždy, když se hosté ujali vedení, Brno ihned vyrovnalo. Od 15. minuty se přece jen začali více prosazovat Rokytničtí. I když si dokázali vytvořit větší náskok, nakonec první půli vyhráli jen o 2 branky. Své vedení drželi až do samotného závěru, kdy jej naopak ještě navýšili.

Branky: Jar. Havlík 10, Cieslar 7, Schmidt 3, Roubal 3, Přikryl 2.

Jihlava – Rokytnice 17:17 (9:10)

Na hřišti v Jihlavě hosté ještě nikdy nevyhráli. Tato skutečnost také ovlivnila jejich vstup do utkání a následně i taktiku. První poločas byl vyrovnaný, domácí jen dotahovali vedení Rokytnice, která v půli měla k dobru jednu branku. Po přestávce se její hra ještě zlepšila a v polovině druhého dějství byl náskok 4 branky. Od této chvíle ovšem hráči přestali hrát. Až do konce zápasu se jen jednou trefili a kvůli technickým chybám a neproměňování šancí byli nakonec rádi za remízu.

Branky: Jar. Havlík 7, Cieslar 5, Přikryl 3, Schmidt 2.

Nižší soutěže

OP mužů: OSEK NAD BEČVOU B – KOKORY 19:21 (9:11), Bajer 7, Klimeš 4, Uřinovský 4, Bouchal 2, Hluší 1, Charamza 1 – Habáň 8, Winkler 6, Kašpar 4, Hasa 3, OSEK NAD BEČVOU A – NELEŠOVICE 24:31 (11:14), Heryán 7, Uřinovský 6, Mužík 4, Charamza 3, Furman 2, Klimeš 2.

OP starších žáků: OSEK NAD BEČVOU – ROKYTNICE 19:20 (10:12), Janíček 9, Hanusík 8, Konečný 1, Zapletal 1 – Přikryl 9, M. Jandásek 5, M. Havlík 2, Baran 2, Zábranský 1, M. Vrána 1.

OP starších žaček: ROKYTNICE – SVINOV 15:23 (9:12), K. Bendová 7, Stodolová 4, Horáková 2, Zatloukalová 2.

OP mladších žáků: OSEK NAD BEČVOU – ROKYTNICE 11:13 (5:6), Urban 11 – Novotný 8, Kupec 4, Kratochvíl 1. (sct, ba)