Na svém kontě měl před sobotním utkání s Přerovem stejně bodů jako jeho soupeř, a tak se dalo očekávat v celku vyrovnané utkání.

Opak byl však pravdou a domácí hráčky se radovaly z hladkého vítězství.

PVK Olymp Praha - PVK Přerov Precheza 3:0 (23, 12, 16)

„Do utkání jsme šli s vědomím, že na soupeře máme, můžeme jej potrápit a v lepším případě i zdolat,” mínil před utkáním hostující trenér Juraj Mišík.

Jeho představy se však naplnily jen v úvodní sadě, která byla velice vyrovnaná, ale bohužel se špatným koncem pro přerovské barvy.

„Druhý set byl vyloženě zlý, to nás Olymp doslova převálcoval,” pokračoval kouč, jehož svěřenky nasbíraly ve druhé části hry pouhých dvanáct bodů. „Ve třetí sadě, kdy jsme se pomalu zvedali, tak nás trošku i poškodil rozhodčí a zkušený soupeř už poté utkání kontroloval až do jeho konce,” přiblížil závěrečné hrací období přerovský lodivod.

Sestava PVK Precheza: Dýčková, Kotounová, Mrázková, Dřímalová, Hrabalová, Míčková, libero Kapavíková - Chromečková, Goliášová, Baštanová, Zápotočná, Zajícová.

„Výkon byl z naší strany opravdu špatný, kdy jsme selhali převážně v útočné fázi,” uzavřel rozhovor o nepovedeném utkání trenér Mišík.

Jeho svěřenky teď čeká utkání s Libercem, který má ve svých řadách i zkušenou hráčku z italské série A. Na svém kontě má taktéž pouze dvě výhry, takže si do Přerova bude chtít jet pro dva body.

Očekává se velice vyrovnané a napínavé utkání až do samého konce, které začíná v sobotu 8. listopadu od 18 hodin v hale SK Přerov.