„Už to začíná působit depresivně, když prostě všechna utkání prohráváme 0:3 v koncovkách,“ kroutila hlavou Michaela Zatloukalová.

V prvním setu si domácí vypracovali pět setbolů, čtyři z nich dokázaly zubřice odvrátit. Rozhodující poslední krok ale neudělaly a padly 23:25. V dalším průběhu uhrály 22 a 19 bodů.

Kateřina Kohoutová
Zubřice trápily mistra. Mladé hráčky zkušenosti naberou, věří Kohoutová

„Když to celkově zhodnotím, jsme ve třetině soutěže, sedneme si s vedením, protože ten tým nenaplňuje očekávání,“ uznal trenér a zároveň sportovní manažer Volejbalu Přerov Radim Vlček.

Zubřice klesly na poslední desáté místo tabulky, přes slibné výkony dokázaly v devíti duelech zvítězit pouze dvakrát.

„Někdy předvádíme dobrý volejbal, to je hezké, ale dokud se bude hrát na body, a my máme pouze pět bodů z devíti utkání, což je málo, tak to musíme nějak řešit,“ řekl Radim Vlček pro web Českého volejbalového svazu.

Ve čtvrtek Přerovanky hostí od 17 hodin čtvrtý Olymp Praha a jestliže někde ukázaly svou sílu, je to na domácí palubovce.

Volejbalistky Přerova (v bílém) porazily Šternberk 3:1 na sety. Radim Vlček
Radim Vlček: Odchod? Měl jsem nabídky. Statisíce za hráčku jsou jiná dimenze

TJ Ostrava – Volejbal Přerov 3:0 (23, 22, 19)

Nejvíce bodů: Skřivanová 19, Kojdová 12, Hadáčková 10 – Kovačičová 10, Kohoutová 9, Lazárková 9. Rozhodčí: Lenert, Peloušek. Diváci: 310

Ostrava: Mikelová, Hadáčková, Kašparová, Kojdová, Chládková, Skřivanová, libero Slavíková. Střídaly: Jakuškina, Jedličková, Jasečková. Trenér: Pommer.

Přerov: McClellanová, Zatloukalová, Vajdová, Kohoutová, Kovačičová, Tinklová, libero Kulová. Střídaly: Lazárková, Oujezdská, Hůsková, Hrudíková. Trenér: Vlček.