Na té by se dle ideálního scénáře měla slavit výhra extraligových žen nad Olomoucí po necelých osmi letech. Zlatý hřeb večera, utkání zubřic s vysokoškolačkami, je na programu od 16 hodin.

„Chceme navázat na výhru v Liberci. Případný úspěch by nás mohl dostat na sedmé místo tabulky, oslavy si chceme zpříjemnit vítězstvím,“ má jasno trenér Přerova Radim Vlček.

Volejbalistky Přerova (v modrém) proti VK Dukla Liberec. Ilustrační foto
Zubřice šokovaly favorita extraligy. Z Liberce dovezly tři body!

Hala bude pro veřejnost otevřena už od 10 hodin dopoledne, kdy se odehrají dva po sobě jdoucí zápasy krajského přeboru žen. Přerovské béčko v nich vyzve Litovel.

Celý den naopak uzavře večerní zábava s kapelou Los Playboys přímo v městské sportovní hale. Hudební produkce by měla začít přibližně v 19 hodin a vstupenky na ni bude možno zakoupit zvlášť kdykoliv během dne v hale za 120 korun, nebo společně se zvýhodněnou vstupenkou na extraligové utkání za 150 korun.

Součástí obou vrcholů dne bude i bohatá tombola. První losování se uskuteční tradičně už během extraligového duelu, druhé pak v průběhu večerního programu (pro majitele vstupenek na zábavu).

„Oslavíme výroční sta let volejbalu v Přerově v našich prostorách. Snažíme se udělat takový večerní program, aby se lidé pobavili, měli se čím občerstvit a společně s námi strávili čas po zápase. A to třeba i ti, co k nám ještě nezavítali, aby přišli poznat atmosféru v hale, která je podle mě momentálně nejlepší v republice,“ zve kouč Radim Vlček, zároveň sportovní manažer týmu.