Tým kolem osobnosti turnaje a členky ženského A-týmu Kláry Šrámkové či nejlépe podávající hráčky turnaje Lucie Grančaiové v semifinále dokonale zaskočil domácí Ostravu a díky výhře 3:1 se dočkal finále. V tom už nestačil na velkého favorita soutěže z Liberce, přesto se Přerovanky pod vedením trenérky Oborné dočkaly historického úspěchu.

close Tým do 20 let Volejbalu Přerov slavil senzační stříbrné medaile z finále extraligy juniorek v Ostravě. Klára Šrámková se stala osobností turnaje. info Zdroj: Český volejbal/Pavel Netolička zoom_in Tým do 20 let Volejbalu Přerov slavil senzační stříbrné medaile z finále extraligy juniorek v Ostravě. Klára Šrámková se stala osobností turnaje.

Pořadatelský úspěch

Fotogalerie: Finále volejbalové extraligy dívek do 18 let v Přerově

Mladší kategorii dívek U18 v Přerově ovládl pražský Olymp, který ve finálovém utkání v neděli porazil libereckou Duklu 3:0.

Finále volejbalové extraligy dívek do 18 let v Přerově. Semifinále Olymp Praha - TJ Ostrava | Video: Deník/Ivan Němeček

„Olymp je vrcholový sportovní klub, kde se počítají jen medaile. Finále byl cíl, ale byla to dřina. Měli jsme super podmínky, Přerov turnaje udělat umí, velká poklona,“ smekl trenér vítězek Michal Grivalský.

V boji o třetí místo udolala Ostrava houževnatý Lanškroun poměrem 3:1 na sety.