KVP PŘEROV – SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ 7:12 (3:2, 0:3, 3:5, 1:2)

Branky: Mohyla 5, Derych 1, Špunar 1.

Přerovští dorostenci do zápasu vstoupili dobře a po úvodní čtvrtině vedli 3:2. Následně však přišel herní výpadek. Východočeši otočili průběžný stav na 5:3. V divoké přestřelce třetí čtvrtiny, která skončila při skóre 3:5, Hradec nadále udržoval svůj náskok. Pozitivním okamžikem byla premiéra v dorosteneckém týmu KVP teprve čtrnáctiletého útočníka Špunara, který při své premiéře vsítil gól.

KVP PŘEROV – WTS BYTOM 9:14 (3:4, 3:5, 0:2, 3:3)

Branky: Mazánik 4, Levinský 2, Mohyla 2, Koplík 1.

Do zápasu již nastoupil nejlepší hráč KVP Přerov Filip Mazánik a útočná hra se zlepšila. Domácí narazili na výborně hrající polský tým z Bytomi. Poláci pokračovali ve svých dobrých výkonech. Diváci viděli útočné a plavecké vodní pólo, ve kterém padaly branky a museli tak být spokojeni. Debutující mladí hráči KVP se v tomto zápase neztratili, Koplík svou dorosteneckou premiéru ozdobil také gólem.

KVP PŘEROV – PRESSBURG BRATISLAVA 9:9 (2:3, 3:3, 1:2, 3:1)

Branky: Mazánik 4, Levinský 2, Derych 2, Mohyla 1.

I přes dvě porážky mohl KVP v případě výhry pomýšlet na medailové umístění. Bratislava po třech čtvrtinách vedla 8:6. Domácí dokázali minutu před koncem vyrovnat. V samotném závěru spálil obrovskou šanci domácí útočník Mazánik, jehož samostatný únik skončil na tyči. Stejně skončila i střela útočníka Mazánika, a tak duel skončil nerozhodně.

Turnaj ovládl tým WTS Bytom, Přerované skončili na poslední příčce.

„Naše vystoupení i přes celkové poslední místo hodnotím kladně. Přes úvodní zaváhání proti Hradci se naše hra postupně zlepšovala a bylo vidět, že kluci s více odehraných zápasů získávají herní praxi. Přijemně překvapili mladí hráči ročníků 97 a 98, kteří se ve starší kategorii vůbec neztratili," zhodnotil vystoupení Petr Přikryl, vedoucí týmu.

„Teď nás čeká pokračování v zimní přípravě. Nejbližší další zápasy sehrajeme 16. a 17. února ve druhé lize mužů, kde máme letos ty nejvyšší ambice. Právě někteří z dorostenců budou tvořit herní kostru týmu mužů," prozradil závěrem.

Sestava KVP Přerov: Svoboda, Němec, Derych, Špunar, Levinský, Redr, Mádr, Mohyla, Koplík, Mazánik, Kopečný, Sečka, Preget.(pah)