Výsledky ostatních duelů nejlépe předpovědělo pět tipérů. Supertrefa Elišky Hložkové z Paršovic byla ze všech nejlepší, hádala totiž, že padne 43 branek. Ve vyhodnocovaných kláních jich padlo nakonec 47. Výherkyně si u nás v redakci (Pernštejnské náměstí 1, Hranice) může vyzvednout výhru – balení piv Zlatý hattrick se sklenicí od Pivovaru Litovel.

V boji o celkové prvenství se dobrým výkonem podařilo Stanislavu Holaňovi dotáhnout na Jaroslava Šubu. Oba mají shodně 76 bodů, rozhodne se v cílové rovince.

Výsledky tipovaných utkání

Havířov – Kozlovice 1:4

Petrovice – Hranice 1:5

Konice – Kojetín 1:3

Želatovice – Litovel 2:2

Ústí – Lipník nad Bečvou 7:1

Opatovice – Bělotín 1:2

Beňov – Štěpánov 4:3

Troubky – Dub nad Moravou 3:4

Brodek u Přerova – Kojetín/Kovalovice B 2:1

1. místo

0087|Stanislav Holaň|Přerov|9|76

0007|Jaroslav Šuba|Klokočí|6|76

3. místo

0107|Mojmír Kabelík|Přerov|6|70

0037|Lubomír Sedlák|Milenov|6|70

5. místo

0011|Eliška Hložková|Paršo­vice|9|67

0094|Lukáš Hlobil|Přerov|6|67

0114|Petr Kavka|Přerov|6|67

8. místo

0080|Miroslav Kovář|Újezdec|6|64

0020|Ctibor Melich|Hranice|6|64

0081|Vlastislav Navrátil|Osek nad Bečvou|6|64

0036|Dezider Bachorec|Hrani­ce|3|64

0025|Pavel Rovenský|Bělo­tín|3|64

13. místo

0040|Václav Žeravík|Ústí|0|61

14. místo

0072|Pavel Poljanský|Pře­rov|6|59

15. místo

0062|Miloš Bubeník|Tučín|6|58

0073|Jana Mikulášková|Pře­rov|6|58

0034|Barbora Takáčová|Hrani­ce|6|58

0102|Miroslav Vymětal|Přerov|6|58

0033|Petr Takáč|Hranice|3|58

20. místo

0108|Drahoslav Gebur|Přerov|6|55

0093|Irena Hlobilová|Pře­rov|6|55

0045|Tomáš Jakubec|Opato­vice|6|55

0059|Jaromír Novotný|Přerov|3|55

0058|Antonín Ševeček|Přerov|3|55

0055|Josef Tománek|Hrani­ce|3|55

0061|Blanka Bubeníková|Tu­čín|0|55

0064|Lubomír Jurečka|Přerov|0|55

28. místo

0032|Viktor Chlebík|Bělotín|6|52

0096|František Řihošek|Přesta­vlky|6|52

0035|Miroslav Takáč|Hranice|6|52

0001|Alois Novák|Bystřice p.H.|3|52

0047|Miroslav Strnadel ml.|Opatovice|3|52

0074|Bohuslav Zemánek|Přerov|0|52

0066|Karel Drnovský|Přerov|-3|52

35. místo

0083|František Jiřík|Radslavi­ce|0|51

36. místo

0097|Roman Stoklasa|Přerov|3|50

37. místo

0110|Karel Galda|Přerov|3|49

0091|Antonín Šimeček|Veselíč­ko|3|49

0052|Radek Klvaňa|Malhoti­ce|0|49

0038|Monika Plesníková|Hus­topeče n.B.|0|49

0111|Tomáš Vaculík|Oploca­ny|0|49

0070|Blahoslav Krček|Přerov|-3|49

43. místo

0023|Antonín Uhýrek|Ústí|0|48

44. místo

0006|Roman Petřvalský|So­běchleby|6|47

0099|Marek Netopil|Přesta­vlky|0|47

46. místo

0044|Markéta Strnadlová|Opa­tovice|3|46

0042|Miroslav Gerhard|Horní Újezd|0|46

0106|Pavel Němčák|Troubky|0|46

49. místo

0115|Petra Pohnanová|Pře­rov|9|44

50. místo

0076|Pavel Jiřík|Radslavi­ce|6|43

0041|Alexandra Remešová|Hrani­ce|6|43

0050|Petr Šíp|Hranice|0|43

0026|Tomáš Klvaňa|Opatovice|-3|43

0090|David Šimeček|Veselíčko|-3|43

55. místo

0089|Radek Dokoupil|Přerov|3|41

0060|Jan Bubeník|Tučín|0|41

57. místo

0092|Ivo Navrátil|Přerov|6|40

0071|Martin Kovář|Stará Ves|3|40

0046|Miroslav Strnadel st.|Opatovice|3|40

0095|Luděk Kovář|Stará Ves|0|40

0029|Jaroslov Polus|Hranice|0|40

0030|Veronika Polusová|Hrani­ce|0|40

0051|Dušan Staněk|Hranice|0|40

0082|Geburová Věra|Přerov|0|40

65. místo

0014|Jarmila Růžičková|Par­šovice|9|38

0008|Monika Petřvalská|So­běchleby|3|38

67. místo

0048|Martin Peša|Hranice|3|37

0086|Pavel Adámek|Hranice|0|37

0021|Jan Skopal|Valšovi­ce|0|37

0003|Jana Šubová|Klokočí|0|37

0057|Antonín Závodný|Hranice|-6|37

72. místo

0105|Michal Bartoněk|Přerov|-3|36

73. místo

0027|Radomír Klvaňa st.|Opatovice|3|35

0018|Simona Bartošáková|Hus­topeče n.B|0|35

75. místo

0010|Antonín Růžička st.|Paršovice|6|34

0013|Pavel Šuba|Klokočí|3|34

0031|Radomír Klvaňa|Hranice|0|34

0101|Jaroslav Králík|Újezdec|0|34

79. místo

0015|Antonín Růžička ml.|Paršovice|3|32

0005|Miloslav Jančík|Soběchle­by|0|32

0009|Hana Růžičková|Par­šovice|0|32

82. místo

0079|Jan Kovář|Stará Ves|0|31

0104|Jan Růžička|Přerov|-3|31

0043|Václav Žeravík ml.|Ústí|-3|31

85. místo

0069|Jaroslav Skácelík|Přerov|9|28

0109|Jarmila Galdová|Přerov|3|28

87. místo

0017|Miroslav Bartošák|Hustopeče n.B|0|26

88. místo

0049|Petr Gajdoš|Bělotín|6|25

0088|Miroslava Kociánová|Pře­rov|3|25

90. místo

0116|Hana Vodičková|Rad­slavice|-4|23

91. místo

0112|Daniel Tutka|Hranice|2|21

0077|Vladimír Bija|Beňov|0|21

93. místo

0100|Renata Kovaříková|Pře­rov|3|20

0002|Marie Dreiseitelová|Mi­lenov|0|20

0022|Radim Zlámal|Rakov|0|20

96. místo

0016|Ladislav Šustek|Paršovi­ce|0|19

97. místo

0056|Jiří Volf|Hranice|-6|17

98. místo

0024|Miluše Zlámalová|Rakov|0|15

99. místo

0085|Lukáš Valentík|Lipník nad Bečvou|0|14

100. místo

0120|Aleš Martinát|Hrani­ce|0|12

101. místo

0121|Milada Skopalová|Val­šovice|6|11

0078|Miroslav Kovář|Stará Ves|0|11

0117|Vladimír Tutka|Hranice|0|11

104. místo

0084|René Hánečka|Žalko­vice|0|7

105. místo

0067|Zdeňka Adamová|Soběchle­by|0|5

0004|Tomáš Čech|Dolní Nětčice|0|5

0012|Jaroslav Kuchař|Opatovi­ce|0|5

0065|Květoslav Otáhal|Vlkoš|0|5

0054|Václav Zámorský ml.|Hranice|0|5

0118|Vlastimil Zapletal|Přerov|0|5

0119|Miloš Surovík|Bělotín|-3|5

112. místo

0098|Jiří Pavelka|Přerov|0|4

113. místo

0039|Petr Mikulík|Býško­vice|0|2

0028|Pavel Vymětalík|Opa­tovice|0|2

115. místo

0068|Zdeněk Adam st.|Soběchleby|0|1

116. místo

0063|Katka Bubeníková|Tu­čín|0|0

117. místo

0103|Alena Dokoupilová|Pře­rov|0|-1

0053|Václav Zámorský st.|Hranice|0|-1

119. místo

0113|Božena Uhýrková|Ústí|0|-2

120. místo

0075|Roman Kubáč|Přerov|0|-5

121. místo

0019|Ctibor Bubela|Bělotín|0|-8