Zdroj: Youtube

TBS SOKOL PŘEROV – TJ MEZ FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM 73:63 (31:37)

Po úvodní hodně vyrovnané čtvrtině si hosté do poločasu vypracovali šestibodový náskok. Ten ovšem ihned po změně stran prohospodařili
a Přerov skvělou čtvrtou desetiminutovkou (26:7) rozhodl o svém vítězství 73:63.

Střelci TBS Přerov: Nezhyba 16, Ptáček 14, Fridrišek 12, Děrda 11.

TBS SOKOL PŘEROV – BC ORLOVÁ 88:78 (46:40)

Na druhý den nastoupil Přerov v dohrávaném utkání proti předposlední Orlové. Na jedničku zvládl začátky obou poločasů, kdy si vypracoval rozhodující náskok, který udržel až do závěrečného klaksonu.

Střelci TBS Přerov: Děrda 14, Řeháček 11, Stibor 9.

Přerovští košíkáři obsadili v nahuštěném středu tabulky oblastního přeboru pátou příčku a jejich soupeřem
v prvním kole play off bude čtvrtý Hladnov, který letos doma porazili 57:53, ovšem venku prohráli 78:46. Série se hraje pouze na dvě utkání a v případě nerozhodného stavu 1:1 bude o postupujícím rozhodovat rozdíl ve skóre.

První zápas se hraje tento pátek v Ostravě a na druhý den se série přesune do přerovské sokolovny se začátkem v osmnáct hodin.

Další výsledky TBS Přerov:

Žáci U 13: TJ ŠUMPERK – TBS PŘEROV 82:34 (33:21), střelci: Šiška 10, Kopeček 9, Vondra a Krátký 4. TJ ŠUMPERK – TBS PŘEROV 72:26 (47:8), Šiška a Strnad 6, Kopeček a Král 4.