Ti nejmladší (do 10 let) v sobotu zápolili ve střelbě ze vzduchové pušky v leže na 10 metrů. Vítězem se stal Radek Pluháček. Ostatní mládež do 16 let si to rozdala ve střelbě ze sportovní malorážky vleže na 50 metrů a střelbě ze vzduchové pistole na 10 metrů. A dominovaly slečny, vítězkou první zmíněné disciplíny se stala Anna Sedláčková, vzduchovka pak nejvíce poslouchala Ivanu Seidlovou.

Nedělní Memoriál Jaromíra Lukáše je zařazen do celostátního kalendáře Českého střeleckého svazu. Přítomni byli střelci z Rožnova, Břidličné, Olomouce, Tovačova či Lipníka nad Bečvou a soutěžilo se ve střelbě ze sportovní pistole na 30+30 ran.

Vítězem spojené mužské a juniorské kategorie A se stal Oldřich Janča z Elánu Olomouc. Lipnický Žádník bral bronz. Domácí Oršoš a Hegedús skončili na devátém resp. desátém místě.

Do kategorie B byly zařazeny ženy společně s dorostenkami, dorostenci a vozíčkáři. Zlato získal Matěj Rampula, vozíčkář Kosek skončil stříbrný. Bronz si zajistil tovačovský Konečný. Z SSK Radslavice skončila osmá Anna Sedláčková. (red)