Po společném startu se na čele držela čtyřčlenná skupinka vytrvalců. Všem nakonec utekl olomoucký Milan Wurst a zvítězil časem 25 minut a 30 sekund. V hlavní kategorii mužů do 39 let byl z běžců přerovského regionu dvanáctý Svatopluk Neradil z Přerova, hned za ním doběhl Václav Papež z Lobodic. Domácí běžec Pavel Bezděk skončil patnáctý. Přerované Tomáš Slezáček a Adolf Goebel doběhli na šestnáctém, respektive dvacátém místě.

Mezi ženami doběhla třetí osecká triatlonistka Alena Losertová (33:24 min.). Čtvrtá byla Olga Čechmánková z Tovačova a na šestém místě skončila Veronika Ďurčíková z Lipníku nad Bečvou. Ve starší kategorii žen mezi 34 – 44 lety zvítězila troubecká Martina Kolmanová. V kategorii 45 a více let doběhla Vladimíra Zapletalová z Troubek devátá.

V kategorii mužů 40 – 49 let obsadil šesté místo Miroslav Pazdera z oseckého Zapro AD Teamu. Patnáctý byl Petr Bureš a sedmnáctý Miroslav Peřina, oba domácí závodníci. V kategorii 60 – 69 let obsadil Rostislav Mraček z Rokytnice čtvrté místo. Mezi nejstaršími muži nad 69 let zvítězil Jan Vodička z Radslavic. Jindřich Tomíšek z Orla Horní Moštěnice doběhl druhý. (m)