„Absolvovali jsme pět týdnů takové mini soustředění, aby kluci dostali do těla. De facto účelově jsme se připravovali na semifinále s Brnem. Mám z toho dobrý pocit, kluci makali perfektně,“ pochvaluje si trenér KVP Jiří Otáhal.

Pětitýdenní dril by měl hráče dokonale připravit na klíčovou část sezony. Také na případné brněnské slabiny.

„Byla to makačka. Cítím na sobě ale, že takhle připravený jsem snad ještě nebyl. Doufám, že to dopadne tak, jak všichni chceme,“ přeje si kapitán Přerova Kristián Holibka. „Teď pilujeme poslední taktické prvky, Brno má atypický styl póla, jsme na to připraveni. Snad zůstaneme koncentrovaní a postoupíme,“ dodal jeden z reprezentantů v přerovských barvách.

DODRŽÍME TAKTIKU A NEBUDE PROBLÉM

V postup do finále věří také přerovští trenéři. Ti se po dvou ligových prohrách 7:12 a pohárové porážce 11:18 rozhodně měli na co zaměřit.

„Úplně nebudu říkat recept, ale jsou to věci, kvůli kterým jsme všechna utkání v této sezoně s Brnem prohráli. Pokud kluci budou dodržovat stanovenou taktiku, nebudeme mít problém vyhrát,“ hýří sebevědomím Jiří Otáhal.

Semifinále startuje v Přerově, což by v případě dvou výher dalo KVP dva „mečboly“ do Brna a velkou šanci na postup. Bude to pro mistry výhoda?

„Vím, že v Přerově lidé vodní pólo mají rádi. Budeme rádi za bouřlivou kulisu a co nejvíc fanoušků, kteří nás poženou dopředu, abychom Brno porazili, šli do finále a poprali se o zlato,“ přeje si Jiří Otáhal.

Vyrazit na očekávanou vyrovnanou bitvu můžete na přerovský bazén v sobotu v podvečer a v neděli před polednem.

Program semifinále v Přerově:
KVP Přerov – Kometa Brno (sobota 17.20)
KVP Přerov – Kometa Brno (neděle 11.45)