Již po šesté si tenisté připomněli bývalého člena vedení firmy, tenistu a oblíbeného spolupracovníka Vladimíra Dvořáka, který v prosinci 2001 tragicky zahynul. Akce byla současně i oslavou výročí vzniku hranické firmy.

V samotném turnaji z čtyřčlenných skupin postoupily dvojice podle umístění do hlavní soutěže a do divize. V soutěži slabších si vítězství odnesl pár fy Tesařství Straka. Pánové Straka a Šlampa porazili dvojici fy Hedoz 6:3 a 6:2.

Třetí místa obsadili hráči Stabu Burda a hráči firmy Güba Praha. V hlavní soutěži se na 3. místech umístili reprezentanti fy Fabík z Náměště nad Oslavou, pánové Strážnický a Matoušek, a hráči domácího TONDACHU Člupný a Krumnikl.

O první místo a tím i o putovní pohár svedli velký boj tenisté První Chodské stavební z Klenčí, pánové Dvorský a Kubeš, kteří si brousili zuby na třetí vítězství v řadě a tím i na trvalé vlastnictví poháru, a nečekaně zdatní soupeři fy Stavebniny Peťura z Nymburka, hráči Chlupáč a Morch. Nymburští se favorita nezalekli a bezchybnou hrou zvítězili 6:4, 1:6 a 6:2.