V úmorném vedru si nejlepší formu a mušku přivezli borci skryti do týmu honitby Tabarky v sestavě Valoušek, Juřík a Navrátil. Sestřelili 158 asfaltových terčů a odnesli si vavříny vítězství spolu s nejzajímavější cenou – pozvánkou pro všechny tři na společný lov v honitbě Troubky na konci tohto roku.

O čtyři terče méně sestřelil tým Vysočina v sestavě Vranka, Sobotka a Pacal. Na stupně vítězů se ještě vešly Kvasice, které reprezentovali Civka, Zelina a Bartošek. Jediná trefa přitom dělila tým TONIVA ve složení Králík, Olšanský senior a domácí Peluha od bronzové medaile, na toto družstvo tak zůstala „brambora".

Kompletně domácí tým Svozil, Stavinoha a Vladimír Kratochvíl skončil sedmý. Špička závodu prokázala své nesporné kvality a je dobře, že se závodů mohou účastnit i ti, kteří jsou teprve na začátku cesty v brokových disciplínách. Navíc si přijeli zazávodit i slovenští střelci. Díky závodníkům, návštěvníkům z řad veřejnosti i zázemí, připraveném troubeckými myslivci a jejich příznivci, se nedělní akce nadmíru vydařila.