Ten nastoupil ve složení Borák, Ondrůj a Klesnil. „Je to těžká soutěž s obrovskou konkurencí. A pokud součet vašich zásahů je nejvyšší, tak spokojenost musí být,“ okomentoval úspěch tahoun mužstva Ondřej Borák.

Spokojen byl i jeho kolega, kostelecký Zdeněk Klesnil. „Troubecký závod je mezi střelci vyhlášený jako jeden z nejtěžších a přijíždějí sem kvalitní střelci zmnoha krajů. O to je slast vítězství cennější,“ dodal ke druhému vítězství v řadě.

Na druhém místě se umístilo družstvo Pampalíni (Svoboda, Růžička, Blažek), bronz bral Včelín (Martin Berčík, Stanislav Berčík, Vojtěch Berčík), který však měl v závěru jedinečnou šanci zvítězit, když jim stačilo udělat méně než 11 chyb na loveckém kole. Uletělo jim však 14 terčů.

„Nemá cenu přemýšlet, kde jsme udělali chyby. Sám jsem netrefil na loveckém kole dva lehké holuby a to by se nemělo stávat,“ pověděl k nevyužité šanci nejstarší z týmu Včelín Stanislav Berčík mladší.

Střelecké závody v Troubkách jsou čím dál populárnější. Poslední prázdninovou neděli 25. srpna se bude střílet O troubecký pohár.

„Jsme rádi, že si k nám nachází cestu čím dále více diváků z řad veřejnosti. Děláme všechno pro to, aby se jim u nás líbilo a zavládla všeobecná spokojenost. Víme, že velkým tahákem je i myslivecká kuchyně. Díky všem, kteří se na úspěšné akci podíleli – střelcům, divákům i těm, kteří se o ně starali,“ řekl závěrem Luděk Judas, jednatel pořádajícího Mysliveckého spolku Mezivodí Troubky.