Družstvo starších žáků nastoupilo ve složení Michal Novanský, Petr Pozdenkov, Max Forman, Vojtěch Navrátil, Petr Neděla, Martin Fromel, Eduard Rybka, Ludmila Kareisová, Rozálie Dohnalová a Natálie Augustinová pod vedením kapitánů Petra a Pavela Huťkových.

Přerované nejprve podlehli silné Spartě Praha 0:9, pak už ale následovaly dvě výhry nad Hradcem Králové a Hradcem nad Moravicí, což zajistilo Tenisovému klubu konečnou pátou příčku.

V sobotu se na přerovských dvorcích konal velký turnaj těch nejmladších z kategorie babytenis (hráči 7 – 9 let) a minitenis (5 – 7 let).

Domácí A-tým babytenistů v sestavě Marie Slaměníková, Valerie Huťková, Matěj Pospíšil, Barbora Veselá a Marek Šubert dominoval a zahraje si finálová turnaj o titul mistra republiky. Béčko skončilo jedenácté.

Dařilo se i minitenistům, kteří brali stříbro. Jejich B-tým pak obsadil páté místo.

Přerovského turnaje se zúčastnilo celkem 58 družstev. „Tuto akci je radost organizovat, 350 soutěžících a sportujících dětí na jednom místě je radostí a ne prací," uvedla za TK Precheza Přerov manažerka Daniela Huťková.