I když utkání skončilo remízou, tak jste podle mého názoru dobře rozehraný duel prohráli. Co vy na to?

Ano, mám na to stejný názor. Bohužel jsme to nezvládli. Hlavně tedy posledních pět minut zápasu. Nevím, jestli to byl strach z vítězství. Přestali jsme se hýbat a v útoku jsme byli bezradní. V klíčových okamžicích jsme neproměnili sedmičku, pak už asi hrála roli psychika. Šest sekund před koncem by už hráč neměl vystřelit, mělo to být dohrané. I za cenu vyloučení by ten hráč neměl mít šanci vystřelit a projít vůbec kolem obrany. Z taktického hlediska neúspěšný konec zápasu.

Prohrávali jste 8:12, pak jste se vrátili do hry a ve druhé půli jste dokonce vedli 24:20. Průběh nasvědčoval tomu, že byste mohli zvítězit…

Když jsme měli být v psychické pohodě, tak přišla nějaká deka. Přestali jsme se hýbat a dostali, si myslím, tři laciné branky. V obraně jsme dobře nezapracovali. Potom už byl stres. Závěr už jsme nedokázali ustát.

Soupeř v závěru vycítil šanci a šel po vás…

Přesně… pustili jsme je do hry hlavně vlastní pasivitou. Nezvládli jsme ani osobku na Kaluse.

V samotném zápase byl možná klíčový ještě jeden moment. Na konci první půle nebyla Frýdku-Místku uznána branka. Jak jste tuto situaci viděl vy?

Rozhodčí to dle mého názoru správně neuznal. Myslím si opravdu, že ten klakson zazněl v době, kdy ten hráč měl ještě balon v ruce. Byl to takový mžik. Samozřejmě každý na to může mít odlišný názor.