Duel trval přesně tři hodiny a jednu minutu a přestože si Nosková prohrála hned úvodní servis a následně prohrával s brejkem také 3:4, tak dokázala první set získat poměrem 6:4.

Ve druhé sadě to byla česká tenistka, kdo byl ve výhodě. Vedla už 4:2, ale nakonec nezvládla tiebreak.

Hokejisté Olomouce (v červené) proti Kladnu. Rostislav Olesz
Základem úspěchu je brankář Suchánek. Mohl by dát ještě gól, zasnil se Olesz

Také ve třetí sadě byla nejprve blíže vítězství Linda Nosková, získala brejk na 5:4, jenže své podání si následně prohrála. Za stavu 5:6, 30:40 dokonce musela odvracet mečbol. Ten ale šestadvacátá hráčka světového žebříku WTA Azarenková neproměnila. Nosková druhou zkrácenou hru zápasu zvládla 8:6 a připsala si parádní skalp světové jedničky z let 2012 a 2013, dvojnásobné vítězky Australian Open a bronzové medailistky z olympiády.

V cestě o finále jí bude stát Tunisanka Ons Jabeurová, která je světovou dvojkou a nejvyšší nasazenou hráčkou turnaje, který je z kategorie WTA 500.

Hokejisté Olomouce (v červené) proti Kladnu. Jaromír Jágr
Kam za sportem: V pátek dorazí Jágr, převažuje hokej, ale hrají se i jiné sporty