Po skvělém finiši v základní části a dvou důležitých vítězstvích se jim dařilo i v úvodním semifinálovém utkání na jihu Čech a už pouze jediná výhra je dělí od finálové účasti. Tu si mohou zajistit v sobotu na svých kurtech.

TJ Dynamo České Budějovice – Spartak MSEM Přerov 1:5

Poměrně velkým překvapením skončil sobotní zápas v Českých Budějovicích, kam jel Přerov v roli papírového outsidera. „Věděli jsme, že soupeř má kvalitní tým, ale nejsou to až tak zkušení hráči. Družstvo je složené především z bývalých dorostenců, mistrů republiky a doplněno pár dalšími hráči," konstatoval hrající trenér Spartaku Přerov Ondřej Miklík.

Hosté se do soupeře zakousli a první tři zápasy vyhráli. Poté přišlo mírné zaváhání v souboji trojic, ale v dalších dvou soubojích opět zvítězili, celkově 1:5 a mohli se tak radovat až z překvapivě jednoznačné výhry.

„Zápasy byly vyrovnané, i když v koncovkách jsme měli trošku navrch a vždy jsme je dotáhli do zdárného konce," dodal Miklík.

Sestava TJ Spartak MSEM Přerov: Doležel, T. Miklík, Pavelka, Štefan, Zemánek, O. Miklík, Šihlavý.

Odvetný souboj je na programu tuto sobotu od 14 hodin na kurtech na Kopaninách. V případě nepřízně počasí se duel přesune do malé tenisové haly.