Ten se utkal v hlavním superfightu celého galavečera právě s Romanem Kleiblem a v extra kole mu senzačně podlehl. Přerovský borec si tak na své konto připsali velice cenný skalp.

Libor Polách byl nasazen do pyramidy, kde se utkal s velmi zkušeným Mladenem Brestovacem. Tento dva metry vysoký a sto deset kilogramů vážící Chorvat žijící ve Vídni vyhrál už tři pyramidy K-1 a byl v tomto souboji favoritem.

Naproti tomu borec KBC Přerov vstupoval teprve do svého pátého zápasu celkově, načež tento byl jeho první v K-1. Libor začal výborně a chybělo opravdu jen velmi málo, aby svého soka knokautoval hned v prvním kole. Brestovace doslova mlel i v kole druhém, než došlo k tomu, že jej soupeř zasáhl tvrdě kolenem do genitálií.

K obrovské smůle přerovského bijce si ovšem tohoto neúmyslného faulu ringový rozhodčí nevšiml a začal jej počítat. Nakonec se ovšem bodoví rozhodčí shodli, že šlo o faul, a počítání nebylo akceptováno. Libor s obrovskými bolestmi a sebezapřením pokračoval v boji. Nedokázal se ovšem plně soustředit, čehož během okamžiku soupeř využil a poslal jej kolenem k zemi.

Přerovský bijec tak byl odpočítán a prohrál KO. Do osudného okamžiku v ringu dominoval Polách, ovšem stačil okamžik a vývoj zápasu nabral naprosto opačný směr. Pyramidu nakonec vyhrál právě Mladen Brestovac.

V hlavním zápase celého večera se utkali Roman Kleibl a Alexey „Red Scorpion“ Ignashov. Po vítězném prosincovém zápase Romana nad Rumunem Danielem Ghitou to měl být test, zda je Kleibl opravdu schopen porážet nejlepší bojovníky planety.

Vždyť Ignashov má takové skalpy, jakými jsou například Hari, Sefo, Leko, porazil trojnásobné vítěze K-1 Bonjaskyho a Aertse, nad dalším trojnásobným vítězem K-1 Schiltem dokonce vyhrál dvakrát KO. V sobotu se proti němu na zimním stadionu v Mladé Boleslavi postavil Roman Kleibl, který udržel nervy na uzdě a dokázal precizně plnit stanovenou taktiku.

Přerovský borec předvedl skvělou obranu, výborně přebíral soupeřovy nástupy a každý inkasovaný úder tvrdě vracel. Po třech kolech tak skončil zápas nerozhodně.

Následovalo extra kolo, ve kterém Roman soupeři nedal byť jen chviličku času na vydechnutí. Neustále se tlačil vpřed a především skvěle boxoval. Po skončení extra kola nebylo o Romanově vítězství pochyb.

„Děkujeme tímto asi stovce fanoušků z Přerova a širokého okolí, kteří neváhali a přijeli do Boleslavi podpořit oba naše bijce,“ řekl Tomáš Tomiga, trenér KBC Přerov.