Oba se vzájemně střetli už podruhé v kariéře. Před dvěma lety vyhrál na turnaji K-1 Collizion po nastaveném kole na body Kleibl. I tentokrát byl zápas nesmírně vyrovnaný, ovšem z vítězství se radoval Ignashov.

K prasknutí naplněná sportovní hala byla vyprodána už několik týdnů před turnajem. Skvělá atmosféra hnala oba borce do velmi tvrdých kombinací. Roman dokonce Bělorusa „otevřel“ pod pravým okem, ale ten i se zraněním doboxoval. Ignashov naopak Kleiblovi nadělil několik velmi tvrdých kopů na levý bok, a ten tak musel zápas dokončit s obrovským hematomem. Ignashov byl přesnější z dálky, Roman měl zase navrch při kratších vzdálenostech.

Po třech vypsaných kolech všichni očekávali extra kolo navíc. Snad jen obrovské povzbuzování Bělorusa slovenským publikem mělo za následek, že rozhodčí vyhlásili za vítěze Ignashova už po třech kolech.

„Čekal jsem těžký zápas, ale zase tak hrozné to nebylo. Myslel jsem, že rozhodčí po třetím kole nařídí ještě extra round, protože jsem byl přesvědčený, že to byla remíza. Ale nestalo se tak,“ nechal se slyšet Roman Kleibl. (kbc)