Dvě přerovské hráčky se probojovaly do hlavní soutěže děvčat. Martina Kudelová a Hana Pektorová to ve dvouhře dotáhly až do semifinále, kde je turnajový pavouk postavil proti sobě.

Z postupu do finále se po výhře dvakrát 6:4 radovala Kudelová. Ta ve finále nestačila na zlínskou Sabinu Machalovou, které podlehla 2:6 a 4:6. Celé finálové klání ji však ztížilo nepříjemné vosí píchnutí, které jí na koncentraci rozhodně nepřidalo.

Hana Pektorová si náladu spravila ve čtyřhře, kde se společně s Adélou Heinovou prokousala až do finále. V těsném boji zde děvčata nakonec podlehly až v supertiebreaku páru Kováčová/Machalová 7:6, 2:6 a 6:10.

Mezi chlapci si hlavní soutěž zahrál přerovský Radek Koudela, probojoval se však pouze do druhého kola, kde vypadl na raketě Filipa Guziura po prohře 6:4, 3:6 a 4:6.

Přerovský tenis boduje také mezi družstvy. Týmy dorostenců a staršího žactva se totiž probojovaly na mistrovství republiky. V severomoravské oblasti nenašli Přerované konkurenci a jasně zvítězili. Mladším žákům postup utekl o pouhé dva body.