KVP do zápasu vstoupil tak, jak se na lídra tabulky sluší a patří. Již ve 4. minutě první čtvrtiny vedl 3:0. Poté ale přišla zbytečná oslabení, díky nimž se Slavia dostala na dostřel.

„Do utkání jsme vstoupili výborně a vše nasvědčovalo tomu, že dnešní vítězství bude snadná záležitost. Brzy jsme ale Slavii sami posadili na koně zbytečnými vyloučeními a naprosto chybnou organizací hry v obraně, takže utkání bylo nakonec napínavé téměř až do samého závěru," přemítal trenér KVP Petr Gazda.

Těsné vedení Přerova trvalo až do stavu 8:7, pak se ukázala lepší fyzická připravenost domácích, kteří odskočili na 10:7 a povolili Pražanům už pouze zkorigovat výsledek. Výborný výkon podal centr Přerovských Mario Mazánik, autor důležitých branek.

„V zápase jsme se dopustili četných chyb i v útoku, zejména se nám nedařilo zapojit ve druhé polovině zápasu více do hry středové útočníky, které nebyli obránci Slavie schopni udržet. Zápas ale přinesl i důležité klady. Ukázal vyrovnanost celého družstva a schopnost zabránit obratu ve vývoji zápasu po vyrovnání Slavie," hodnotil přerovský kouč.

KVP Přerov – SK Slavia Praha 10:8 (3:2, 3:4, 2:1, 2:1)

Branky Přerova: M. Mazánik 2, Holibka 2, Jurčík 2, Janíček 2, Komínek 1, Beňa 1.

Přerov: Gogola, M. Mazánik, Janíček, F. Mazánik, Chromčík, Jurčík, Beňa, Berec, Komínek, J. Otáhal, Holibka, Přikryl, Němec. Trenér: Petr Gazda.