Nejmladší Jakub Jurášek se představil nejlépe na středních kraulových tratích. Skvěle zvládl kraulovou dvoustovku a v novém osobním rekordu 2:00,93 minut doplaval na sedmém místě. Na dvojnásobné trati se mu dařilo ještě lépe a v osobním rekordu 4:20,96 minut skončil pátý.

Výborné výkony předvedl také Roman Vašek, když ve všech třech startech atakoval stupně vítězů. Scházela ale troška štěstí, a tak Roman skončil v disciplíně 100 metrů prsa na 4. pozici. Jeho čas na této trati a nový osobní rekord má hodnotu 1 minuta 9 sekund a 46 setin. Stejného umístění dosáhl i na poloviční trati a páté místo přidal z prsařské dvoustovky.

Ve skvělé formě zastihl závod Ondřeje Šlechtu. Ten vylovil z kopřivnického bazénu hned tři medaile. Na druhém místě skončil v hlavním závodě na 50 metrů volný způsob časem 24,21 sekund. Stejného umístění dosáhl i na trati 50 metrů motýlek, kde už v rozplavbách vytvořil nový oddílový rekord časem 26,01 sekund. Nejlépe se mu povedl start na 100 m polohový závod, ve kterém zvítězil skvělým časem a novým oddílovým rekordem 1 minuta a 24 setin.

Přerovská odchovanka Věra Kopřivová startovala už za Klub plaveckých sportů Ostrava, kam ji od září zavedly studijní povinnosti. Vedla si také výborně. Druhá skončila na kraulové a motýlkové dvoustovce a zvítězila na trati 100 metrů motýlek. (rt)