Na hřišti soupeře Přerovští potvrdili své letošní postupové ambice, i druhý zápas vyhráli jednoznačně 5:0 a nyní už na ně čeká baráž.

Hosté první dvě dvojice se štěstím vyhráli. Úvodní zápas rozhodoval až závěrečný míč a druhé utkání skončilo ve třetím setu 10:8. Na následná dvě střetnutí trojic si Přerovští věřili a v obou případech zápasy v celku poklidně dotáhli do vítězného konce.

Vše se podařilo ukončit v singlu Tomáši Miklíkovi, který předvedl dobrý výkon a pomohl tak svému týmu k jasnému vítězství 5:0.

Spartak MSEM Přerov tak vyhrál play-off utkání se Startem Praha 2:0 na zápasy a může se připravovat na baráž proti poslednímu celku první ligy, jímž je TJ Jiskra Aš.

Nejde o neznámého soupeře, přerovští nohejbalisté se s ním utkali už před dvěma lety v první lize. Na soupeře si věří a udělají vše pro to, aby se ihned po roce vrátili do druhé nejvyšší soutěže.

V baráži na dvě vítězná utkání bude mít v případném třetím zápase výhodu domácího prostředí Aš, stejně tak jako v prvním střetnutí, které se odehraje příští víkend. V Přerově se oba celky střetnou v sobotu 9. října. ⋌(dak)