Starším žákům se dařilo, když za celý turnaj nepoznali hořkost porážky. Nejvíce se zapotili ve čtvrtfinálovém duelu s Hodonínem. Po remíze 1:1 musely rozhodovat samostatné nájezdy, v nichž měli více štěstí Přerované. V semifinále pak FBC skvěle otočil zápas se slovenskými Gajary, když ještě čtyři minuty před koncem prohrával 0:2. Tři slepené branky v závěru ovšem znamenaly postup do finále.

V zápase o vše Přerov zodpovědně dokráčel k pohodlnému vítězství 6:2 nad Olomoucí a mohl tak slavit turnajové prvenství.

JUNIOŘI VYŘADILI OBHÁJCE

Junioři se mezi nejlepší tři celky nedostali, odehráli však velmi vyrovnaná utkání a posbírali zkušenosti. Navíc si v play-off připsali cenný skalp vítěze loňského ročníku Moravian Cupu MVIL Ostrava.

V dalším kole vyřazovacích bojů už ale Přerované nestačili na extraligový FBC Ostrava, přestože s jedním z nejlepších týmů v republice neinkasovali a došlo až na samostatné nájezdy. Ty skončily lépe pro Ostravany, Přerov se však s turnajem rozloučil se vztyčenou hlavou po nejtěsnější možné prohře.