Slavia I-tec Havířov – FBC Spartak MSEM Přerov 2:4 (0:1, 2:1, 0:2)

Domácí chtěli rozšířit svou bodovou sbírku, neboť se po pěti kolech krčili ve spodních patrech tabulky s pouhými čtyřmi body. Přerovští však byli proti a v první třetině šli do vedení zásluhou Klimeckého. Nicméně soupeř po přestávce skóre otočil na svou stranu. Do konce druhé části se ještě hostům podařilo vyrovnat zásluhou Velecha. Vítěznou branku Spartaku vsítil v přesilové hře v závěrečném dějství Ďopan a sekundu před koncem se do prázdné klece Havířova trefil Velech.

Branky: Velech 2, Klimecký, Ďopan.

FbK Horní Suchá – FBC Spartak MSEM Přerov 4:6 (4:2, 0:3, 0:1)

Lepší vstup do utkání měli domácí, kteří po úvodní třetině vedli 4:2. Ve druhé části to byli naopak Přerovští, kteří tahali za delší konec a třemi góly otočili vývoj na svou stranu. V závěrečném dějství pak ještě přidali uklidňující trefu na 4:6 a tímto výsledkem také utkání skončilo.

Branky: Otáhal 2, Koutný 2, Vrba, Velech.

Pátým vítězstvím v řadě se Spartak usadil na druhé dělené pozici spolu s 1.FBK Rožnov pod Radhoště. Po čtyřech utkáních venku se ukáže konečně svým fandům. V sobotu 12. listopadu zavítá do Přerova tým z Olomouce, o den později přijede Prostějov.