Talentovaný plavec vybojoval dvě stříbrné a dvě bronzové medaile v individuálních disciplínách, třetí bronz si pak vyplaval ve štafetě spolu s Kateřinou Padalíkovou, Veronikou Lavrinčíkovou a Evou Bartošíkovou. Tyto výkony mu dokonce vynesly třetí místo v celkovém bodovém hodnocení mužů.

Velmi dobře zaplavala také Padalíková v kategorii starších žákyň, v níž získala dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili při individuálních startech a čtvrtou, bronzovou, vyválčila ve zmíněné štafetě.

V mladších žačkách se nejvíce dařilo Veronice Vašíčkové. Ta si doplavala pro dvě individuální medaile (stříbro a bronz) a třetí získala ve štafetě společně s Martinou Zajícovou, Antonínem Piňosem a Vojtěchem Šindlerem za druhé místo.

„Všichni další přerovští závodníci podali kvalitní výkony a zaplavali si mnoho osobních rekordů. Největší zlepšení bylo vidět u Martiny Zajícové, Lucie Hrubé a Štěpána Stiskálka, kteří se překvapivě umístili při všech startech v první desítce. Výborné výkony zejména mladších žáků jsou dobrým příslibem pro blížící se mistrovství republiky, kde budeme bojovat o nejvyšší příčky," řekl místopředseda klubu Miroslav Nezhyba.

Třetí kolo Moravskoslezské ligy mládeže je na programu 16. dubna v Novém Jičíně, kde bude možnost zaútočit na třetí místo v soutěži klubů, které by Skorpenu zajistilo účast ve finálovém závodě. Ve druhém kole získali přerovští plavci 1495 bodů, na třetí Zlín ztrácí jen 74 bodů.