Během dopoledne prvního hracího dne zazářil v soutěži jednotlivců Doupal, který výkonem 335 bodů vytvořil nový rekord turnaje a z jednadvaceti hráčů byl suverénně nejlepší. Další z přerovských hráčů Juřík skončil jedenáctý a Raška patnáctý. V ženách se dařilo Raškové, jenž výkonem 198 bodů obsadila výborné druhé místo.

V odpoledním turnaji ,,Hungaricum“ hráči Strojaře předvedli bezchybný výkon a přesvědčivě turnaj vyhráli, když porazili zbývajících osm oddílů z Rakouska, Budapešti, Kecskemétu, Kunbaje (všichni tři z Maďarska) a oddíl Přerov. Ten skončil na sedmém místě.

Druhý den dopoledne v turnaji mixů (dvě ženy, dva muži) se hráčům oddílu Přerov nedařilo a přes veškerou snahu (i s vypůjčenou hráčku) skončili až pátí. Odpoledne, v hlavním turnaji ,,O putovní pohár města Budapešti“, skončili nejtěsnějším rozdílem jednoho bodu a horší podílovou známkou, hráči Strojaře na třetím místě.

Prvenství obhájil loňský vítěz rakouského Gratkornu před svými krajany z Bad Fischau. Oddíl Přerov se umístil na sedmém místě z devíti zúčastněných. Naši metanáři obstáli i v tvrdé zahraniční konkurenci a skvěle reprezentovali přerovskou oddíl.