„Předvedla nejlepší míč startovního pole, slušně předvedená obruč jí zajistila bronzový stupínek v třetí kategorii na mistrovství republiky. Pro Denisu je tento výsledek TOP její dosavadní kariéry,“ uvedla předsedkyně oddílu moderní gymnastiky TJ Spartak Přerov Iva Otáhalová.

Těsně za stupni vítězů zůstala Monika Tomečková, přesněji jednu desetinu. Spokojit se tak musela s bramborovou medailí. „Ukázala velmi pěkný výkon v sestavách druhé kategorie bez náčiní a se švihadlem. Ve výsledku se po roce posunula o příčku a čeká na medailové zúročení sezony,“ zmínila Iva Otáhalová.

Obě závodnice pomohly velkou měrou k pátému místu severomoravské oblasti v soutěži družstev. Markéta Lukšová se v Dubňanech umístila na deváté pozici.

Méně úspěšné byly závodnice ve vrcholové linii volného programu. Nejlépe si z nich vedla kadetka mladší Eliška Zbožínková, která obsadila 11. pozici z 49 startujících.

Dorostenka Sára Zbožínková skončila v Jablonci nad Nisou na 19. místě, desetiletá Nela Hasoňová byla 46. mezi nadějemi mladšími.