Nejvíce se dařilo Dagmar Janischové, která nakonec celý turnaj vyhrála. Zápasovými konfrontacemi procházela celkem hladce: ve druhém kole porazila Kosovou 6:0, 6:1, ve čtvrtfinále si hladce poradila s Procházkovou 6:4 a 6:3, v osmifinále celkem jednoznačně přehrála i Machalovou 6:2 a 6:3. První set na turnaji prohrála až v semifinále, a to při skóre 3:6, ve druhém setu vyhrála až v tiebreiku 7:6 a třetí set se plně zkoncentrovala a nakonec vyhrála 6:3.

Ve finále předvedla bravurní výkon a porazila Polanskou 6:2 a 6:1. Další dvě domácí hráčky Dominika Haldinová a Hanka Pektorová se zastavily těsně před branami semifinále. Livie Bielková sice vyhrála kvalifikaci, ale nakonec nepřešla přes první kolo. Poslední z domácích Angelina Kalinina prošla úspěšně kvalifikací, uhrála první kolo v hlavní soutěži.

Ve čtyřhře se nejvíce z domácích dařilo Dominice Haldinové, když si vybojovala bronzovou medaili. (tk)