Mladíci (včetně čtyř zástupců KVP Přerov) tak dostávali pořádně do těla od kondičního a plaveckého trenéra Jaroslava Hýzla.

Přerovský ironman vedl intenzivní tréninky zaměřené nejen na zdokonalování plavecké techniky, ale také na zvyšování fyzické kondice.

„Jsem rád, že hned po vánočních svátcích dorazili hráči v tak hojném počtu. Jde vidět, že mají chuť na sobě pracovat a zlepšovat se,“ byl spokojen jednatel KVP Přerov Petr Přikryl, který je zároveň předsedou sekce rozvoje mládeže Českého svazu vodního póla.

Reprezentační kemp v Přerově byl první z řady akcí, které budou během přípravy mladých reprezentantů následovat. A pochopitelně nešlo jen o kondiční tréninky. Hráčské dovednosti pilovali mladíci pod vedením týmu černohorského trenéra Gorana Krivokapiče.

Z přerovských hráčů se v reprezentačních podmínkách připravují Václav Výborný a Oliver Škuta v kategorii U17, mezi nejmladšími hráči nechybí Adam Přikryl a Martin Příkazský.

„Velmi nás těší velký počet talentovaných hráčů ročníku 2006, 2007, 2008, kteří nově budou tvořit budoucí sestavu týmu U15,“ zmínil Petr Přikryl.

Mladí vodní pólisté budou mít napilno i v následujících dnech a jejich pomyslnou základnou nadále bude Přerov. Kategorii U19 zde čeká od 24. do 26. ledna společné soustředění s rakouskou reprezentací, připojí se k nim i část hráčů U17, která nepojede na turnaj v Rumunsku. Ten je na programu od 21. do 26. ledna. Tréninkové kempy budou v Přerově pokračovat i v únoru.