Třiadvacetiletá smečařka byla nejvíce bodující hráčkou Přerova v utkání s Frýdkem-Místkem.

„Je to hezké, ale jsem typ člověka, co se sebou nikdy není úplně spokojen. Ráda se zlepšuji a pořád je na čem pracovat,“ prozradila americká volejbalistka.


Makeno, proti Frýdku jste byli blízko prvním bodům, proč to nakonec nevyšlo?
Měli bychom se vyvarovat chyb. Musíme se prostě vrátit do tělocvičny a znovu pracovat na naší defenzivě. Musíme vědět, kde máme každá na kurtu své místo, abychom naše akce sehrály správně.

V prvním zápase sezony jste před domácími fanoušky byly asi trošku nervózní. To už se neopakovalo?
Myslím, že první zápasy vždy bývají trošku nervózní, než se do toho úplně dostanete. Takže ano, ten úvodní duel mohl být na začátku z naší strany o něco lepší. Ale řekla bych, že ve druhém a třetím utkání už to lepší bylo a bojovaly jsme.

Nejlepší byl dnes z vaší strany třetí set, ve kterém jste Frýdek poměrně jasně přehrály. Čím to bylo?
Dobře jsme zásobovaly rozjeté smečařky. Taky jsme dobře četly hru, měly jsme spoustu bloků. Takže dobrá práce našich blokařek, byly na správném místě a hodně nám pomohly.


Jak se vám vlastně zatím v Přerově líbí?
Strašně moc. Žiju tady svůj sen. Je to skvělé místo se skvělými lidmi a máme úžasný tým. Nemohla jsem si přát nic lepšího (usmívá se).

S kolektivem spoluhráček jste spokojená?
Holky jsou úžasné, hrozně moc mi pomohly. Vždy se něco tak trošku ztratí v překladu, ale děvčata vždy pomůžou, ať už v zápasech nebo na tréninku. Říkají mi, co po nás chce trenér a co bych měla vlastně udělat (směje se).

S čím půjdete do dalšího zápasu s Olympem?
Určitě už se těšíme, až zase budeme hrát. Ze zápasu s Frýdkem si něco vezmeme a budeme na tom stavět.