V juniorských kategoriích kajakář Albert Šimek skončil na pátém místě a společně s Ondřejem Hirschem z Kojetína skončili po těsném finiši na bronzových pozicích. Na 9. místě také dojel Jakub Csoma s Jakubem Dušátkem z Černožic. Kánoista Ondřej Neradil skončil třetí, Jan Novák šestý a společně dojeli na druhém místě.

Dorostenec Vítek Příkopa dojel na místě druhém na kánoi a s Martinem Nováčkem z Týna nad Vltavou vyhráli. Kajakářky Laura Csomová a Míša Bílková dojely na druhém, potažmo čtvrtém místě.

Kanoistka Terka Jiskrová vyhrála svou kategorii a hned za ní dojela její parťačka Ema Wertheimerová na druhém místě. Děvčata společně vybojovala také stříbrné medaile.

Kanoistika Přerov v Nymburku. Ema Wertheimerová a Tereza JiskrováKanoistika Přerov v Nymburku. Ema Wertheimerová a Tereza JiskrováZdroj: Kanoistika Přerov

V kategorii kajakářů žáků si Pepa Vičar dojel pro 9. místo na singlu a na stejné pozici se umístil i na deblu.

Pro druhé místo si dojel kánoista David Neradil a o pár míst za ním na 8. místě skončil Marek Spáčil. Společně dojeli na 8. místě a na 9. skončili Ondra Herzog a Kuba Hutečka. Žačka Verča Příkopová skončila na 5, místě a s Evou Petrovičovou dojely na 8. místě.

V benjamínkovských kategoriích dojel na 6. místě kajakář Jakub Jüttner a těsně pod stupni vítězů dojel na deblu s Filipem Chatrným. Na 6. místě se umístila i kajakářka Julča Němčáková a na deblu s Annou Řihoškovou z Kojetína dojely na stříbrné pozici.

Na druhém místě se umístila i Klaudie Šimková a společně s Alicí Pivodovou skončili na čtvrtém místě. Nejmladší kategorii uzavřela první desítku Josefína Petrovičová.

Pro bronzovou medaili na singl kánoi si dojel i přerovský trenér a veterán Libor Šulák.

Zdroj: Kanoistika Přerov