V juniorských kategoriích dojel na druhém místě Albert Šimek společně s Ondřejem Hirschem z Kojetína na kilometrové trati. Na 500 metrech skončili až na místě sedmém.

Kanoista Ondra Neradil si připsal sedmé a osmé místo v singlových disciplínách a Jan Novák skončil na místě devátém. Společně získali i dvě čtvrtá místa.

V dorostencích se nejvíce dařilo Vítku Příkopovi, který si ze singlu odvezl dvě druhá místa a společně s Martinem Nováčkem z Týna nad Vltavou vyhráli na deblu.

Vít PříkopaVít PříkopaZdroj: se svolením Kanoistiky Přerov

V dorostenkách se na stupně dostala Laura Csomová, když na kilometru dojela na druhém místě. Také k tomu přidala páté místo z pětistovky. Míši Bílkové se podařilo dojet na šestém místě na kilometru a na devátém na pětistovce. Obě spolu také dojely na sedmém místě na deblu.

Konec dlouholeté spolupráce HC Zubr Přerov a společnosti Meopta - optika, s.r.o.?
O podpoře hokeje stále jednáme, tvrdí Meopta. Kde se rozchází s klubem?

V kanoistkách se na 500 metrech podařilo Emě Wertheimerové získat páté místo a jen těsně za ní dopádlovala Tereza Jiskrová na místě šestím. Druhý den se na kilometru děvčata v cíli prohodila. Společnými silami také dosáhly na druhé místo na deblu.

V žákovských kategoriích zvládl David Neradil dosáhnout na třetí místo na 500 metrech a na kilometru byl pátý. Ve stejné kategorii závodil i Ondra Herzog, který bral dvě osmá místa.

Mezi staršími žáky dojel Michal Krameš na šestém a další den na pátém místě. Další páté místo brali Michal s Davidem i na deblu. Mezi žačkami si na kilometru vyjela šesté místo Veronika Příkopová a s Evou Petrovičovou dojely na sedmé pozici.

Zdroj: Kanoistika Přerov