Družstvo ploutvových plavců Skorpenu Přerov nastoupilo k závodům v počtu pouhých dvanácti závodníků místo přihlášených osmnácti. Přesto se v konkurenci ostatních oddílů neztratilo. Dařilo se zejména v nejmladší kategorii E. Na 100 metrů ploutvového plavání (PP) obsadil první místo Holý, sedmý skončil Čevela, třináctý byl Plocek a čtrnáctý Gajdůšek. Holý na trati 200 m PP a 50 m PP vybojoval druhou příčku. Čevela na téže vzdálenostech skončil jedenáctý respektive pátý.

V dívčí kategorii E doplavala M. Matušincová devátá a K. Provázková třináctá. Štafeta ve složení Matušincová, Čevela, Provázková a Holý doplavala na čtvrtém místě. V kategorii D bodoval zejména Kalup na 25mrychlostního potápění a obsadil dvanáctou příčku. Jeho další výsledky: 12. na 200 m PP a 13. na 100mPP. Za dívky pak ve stejné kategorii plavaly Hallová, M. Provázková a Černošková, ovšem bez výraznějšího úspěchu.

Štafeta kategorie D ve složení Kalup, Cholasta, Hallová a Provázková obsadila třetí příčku. V kategorii C měl Přerov na startu pouze jediného zástupce. Oddíl Skorpenu Přerov tak zůstává v tabulce těsně za oddílem Zlína. Třetí kolo moravskoslezské ligy mládeže se uskuteční v sobotu 14. dubna v Novém Jičíně.