Nejvíce se dařilo Veronice Vašíčkové v kategorii D (12 – 13 let) na tratích 50 PP (plavání s ploutvemi, pozn. red.) a 200 PP, kde skončila stříbrná, bronzovou příčku obsadila v závodě 100 PP.

Kateřina Odložilová si doplavala pro bronz na 400 PP a těsně čtvrtá skončila na 200 PP. Na 100 PP obsadila páté místo v kategorii E (11 let a mladší).

I další plavci si dovezli krásná umístění, Lucie Hrubá doplavala na 50 PP čtvrtá a na 50 BF (bi-fins, plavání s dýchací trubicí a gumovými ploutvemi, stylem kraul) páté místo. Klára Vránová skončila na 50 BF na 7. a na 50 RP (rychlostní potápění) na 8. místě.

Všichni závodníci ukázali, že mají dobře naladěnou formu před domácím závodem, jímž bude 4. ročník Mikulášského poháru, který se bude konat v sobotu 8. prosince od 10 hodin na přerovském bazénu. Na start se postaví 250 závodníků ze 13 klubů z Čech a Slovenska včetně několika reprezentantů.