Plavci Skorpenu ukázali, že nezaháleli a dobře se jim daří ladit formu na blížící se odložená mistrovství republiky družstev i jednotlivců. Ze Zlína přivezli celkem čtrnáct medailí.

Nejvíce se dařilo juniorské reprezentantce Lucii Hrubé v kategorii C dívek. Zvítězila při všech svých startech a získala tři zlaté medaile. Ve stejné kategorii ji následovala Veronika Vašíčková, které získala dvakrát stříbro, jeden bronz získala Justýna Krumpholzová. Vojtěch Šindler dohmátl na 50 PP jako třetí a v dalších dvou startech skončil těsně na čtvrtém místě.

V kategorii D doplavala Kateřina Odložilová v kategorii 50 PP na druhém místě a v závodě na 100 PP na čtvrtém místě.

Rovněž se dařilo i nejmladším přerovským závodníkům v kategorii E. Laura Nevrlová si doplavala pro jedno zlato a dvě stříbra, Nikola Tillová skončila na třetím místě v kategorii 50 PP.

Ve stejné věkové kategorii chlapců zvítězil Jan Šindler v závodě 200 BF, druhý byl na 100 PP a čtvrtý na 50 PP. Ani ostatní závodníci Skorpenu se ve výsledkové listině neztratili a vyplavali si mnoho osobních rekordů.

ZAČÁTKEM ŘÍJNA DOMA

Tyto krásné výsledky jsou nejlepší pozvánkou na blížící se 5. kolo Moravskoslezské ligy mládeže, které bude pořádat právě přerovský potápěčský klub Skorpen v sobotu 3. října v přerovském bazénu. (red)