Nejúspěšnějším plavcem klubu se stal tradičně René Vašíček se ziskem čtyř stříbrných a jedné bronzové medaile v kategorii mladších dorostenců. Dále ho následovaly mladší žákyně Adéla Zapletalová se ziskem titulu mistryně republiky v disciplíně 100 m BF (plavání s dýchací trubicí a gumovými ploutvemi, stylem kraul, pozn. red.) a dvěma bronzovými medailemi, dále Lucie Hrubá se stříbrnou a bronzovou medailí a Veronika Vašíčková se dvěma bronzovými medailemi.

Mladší žáci Antonín Piňos a Vojtěch Šindler si v několika disciplínách zaplavali svá osobní maxima a zejména tři pátá místa Piňose na 50 m, 100 m a 200 m BF jsou ve velké konkurenci nepochybným úspěchem. Mezi staršími žákyněmi se neztratila Kateřina Padalíková s jedním pátým a třemi šestými místy.

Obrovským úspěchem pak skončily štafety na 4×100 m PP a 4×50 m PP (plavání s ploutvemi, pozn. red.) nejmladších závodníků, kde Přerované skončili shodně na skvělém druhém místě, přičemž zejména ve druhé z uvedených štafet skončili závodníci Skorpenu s nepatrným odstupem čtyř desetin sekundy za novými mistry republiky z Nového Jičína.

Výše uvedené úspěchy jsou výsledkem skvělé práce všech trenérů pod vedením Zdeňka Joukla a Miroslava Nezhyby a všech uvedených závodníků. Medailisté navazují na tradici vynikajících přerovských ploutvových plavců a reprezentantů ČR – J. Kotíka, M. Bočinského, M. Zbořila, J. Chmelaře, P. Zvoníčka a M. Nezhyby.