Nohejbalisté Přerova přehráli doma tým Janovic 6:0

Přerov – Prvoligoví nohejbalisté Spartaku Přerov jsou
v dobré formě, což potvrdili
i v posledním střetnutí, kdy před zraky svých příznivců pokořili Janovice 6:0 a rozšířili svou vítěznou domácí sérii už na pět střetnutí.

31.5.2013

Nohejbalisté Spartaku PřerovFoto: DENÍK/Vojtěch Podušel

„K zápasu jsme nastoupili opět v plné sestavě a soupeři toho moc nedovolili. I když druhá dvojice hostů byla blízko k získání setu a ta vložená dokonce sahala po bodu. Toto nebezpečí se nám ovšem podařilo zažehnat a připsali jsme si tak další důležité body do tabulky," zhodnotil počínání svého týmu Ondřej Miklík, trenér Přerova.

„Pochvalu si opět zaslouží celé družstvo, které s výjimkou jednoho zápasu podává vyrovnané a přesvědčivé výkony," dodal lodivod Spartaku.

Výsledek

TJ Spartak Přerov – NH Janovice 6:0 (1:0, 1:3, 4:3, 4:5, 5:5)

Sestava Přerova: Doležel (kapitán), Pavelka, L. Bergmann, Ifka, Lokoč, Zemánek, T. Miklík, Blažek, Zvoníček. Trenér: O. Miklík.

Zubřice Liberec bývalého kouče Gálíka nepřekvapily

FOTOGALERIE / Volejbalistky Přerova ve čtvrtek na domácí palubovce nesebraly favorizovanému Liberci ani set. Přestože ve druhé sadě byly blízko srovnání stavu, celý zápas je provázelo velké množství nevynucených chyb.

Deník roznáší i šéfredaktor a redaktoři

Omlouváme se. To jsou nejčastější slova, která v těchto dnech musejí říkat novináři v celé naší republice předplatitelům.

Super zápas, říká i přes prohru v derby Doležal

Stíhací jízdu sice Zubři nedotáhli do konce, i tak ale derby bavilo. Nejen diváky, ale i samotné jeho aktéry.

Série Zubrů končí, Jestřábi poprvé slaví

Na počtvrté se dočkali. Hokejisté Prostějova dokázali poprvé v sezoně porazit v derby přerovské Zubry. Svěřenci Jiřího Vykoukala vyhráli na domácím ledě před více něž třemi tisícovkami diváků 6:4.