Ve vyrovnaném utkání měli navrch hráči Spartaku Přerov, kteří poněkud nečekaně porazili vedoucí celek druhé skupiny a udrželi si třetí pozici.

Spartak Přerov -Čelákovice 6:4

Začátek utkání vyšel lépe domácím, kteří vedli 1:0 a 2:1. Poté se ale Čelákovice trhly a odskočily na 4:2. V zápětí přišla na řadu dvě střetnutí trojic, která vyzněla v koncovkách příznivěji pro Přerov, jenž srovnal na 4:4.

Klíčové deváté utkání zvládla lépe domácí dvojice a strhla vedení na stranu Spartaku. O tom, že dva body zůstanou doma, se rozhodlo hned vzápětí a Přerov si tak udržel třetí pozici.

„Bylo to hodně vyrovnané utkání, ve kterém rozhodovaly maličkosti. My jsme v domácím prostředí podali bojovný výkon. Pochvalu zaslouží celý tým v čele s Janem Pavelkou a Tomášem Miklíkem,“ řekl po utkání spokojený hrající trenér Petr Nadýmáček.

Poslední dvě utkání jarní části soutěže odehrají nohejbalisté Spartaku Přerov na hřištích soupeřů. Odjíždějí do Českého Brodu a do hlavního města, kde se utkají s Pankrácí. Cílem bude podle slov trenéra Nadýmáčka dovézt dva body, ať už za jedno vítězství, nebo dvě remízy.