I když hosté opět prohráli, jednalo se o nečekaně vyrovnané utkání. „Družstvo si zaslouží absolutorium za bojovnost a touhu dokázat, že je schopno postavit se papírovně silnějšímu soupeři,“ řekl úvodem Petr Nadymáček, trenér přerovských nohejbalistů.

Po zranění se do sestavy Spartaku MSEM vrátil Golda a spolu s Pavelkou a Doleželem dokázali svou kvalitní hrou držet utkání vyrovnané až do samotného závěru, kdy bohužel soupeř nakonec potvrdil roli favorita.

TJ Spartak Čelákovice - TJ Spartak MSEM Přerov 6:4

Ostatní hráči (Babela, Zvoníček, Matuška i Štefan) ukázali, že i přes nemnoho zkušeností z podobných zápasů se špičkou první ligy dokáží bojovností a nasazením vzdorovat a přiblížit se výkonům papírově lepšího soupeře.

„Jsou to pro ně velice cenné zkušenosti, které jak doufám v budoucnu zúročí v přerovském dresu. I přes porážku mám z tohoto vystoupení dobrý pocit a jen doufám, že se co nejdříve vrátí do sestavy bratři Miklíkové, abychom se mohli postavit kterémukoliv soupeři s reálným cílem vyhrát,“ dodal nehrající trenér.

V dalším utkání se hráči Spartaku MSEM Přerov představí tuto neděli v 10 hodin na domácím hřišti proti SK Bělá v souboji o předposlední místo tabulky po polovině základní části.