Pro některépáryto byla jedna ze soutěžívrozjeté sezoně,netakpro Jakuba Navaříka a Lucii Pavlíkovou z Tanečního sdružení Přerov.

Do této soutěže nastupovali s vědomím, že při umístění ve finále své třídy C splní všechny požadavky na postup do vyšší třídy B ve standardních tancích, tak jak je předepisují regule Českého svazu tanečního sportu.

Do soutěže nastoupili Jakub s Lucií s velkým nasazením a proti silné konkurenci nasadili všechny své trumfy – velký a plynulý pohyb, odvážné tvarování těla, mimořádnou dynamiku a pozitivní výraz ve tvářích, který podtrhují takřka nikdy nemizejícím úsměvem.

Postup z prvního do druhého kola a dále do semifinále se od nich čekal, postup do finále už provázela velká radost, v tu chvíli již bylo totiž rozhodnuto o zisku třídy B.

Bezchybným předvedením svých choreografiívtomto kole Jakub s Lucií potvrdili, že si novou třídu zaslouží, protože si z hodnocení poroty odnesli nejvíce jedniček a celou soutěž vyhráli.

Svou cestu třídou C ve standardních tancích tento pár zakončil třemi vítězstvími (Brno, Kroměříž a v neděli opět Brno), a zúročil tak měsíce pečlivé přípravy.

(po)