1. liga žen

Dobruška – Rokytnice 29:25 (16:13)

V utkání s vedoucím družstvem soutěže předvedla rokytnická děvčata dobrý výkon. Domácím útočnicím neskutečně vycházela střelba. Hlavně v prvním poločase byl každý útok zakončen brankou. Přesto hosté dokázali se soupeřem držet krok, a dokonce na začátku druhého dějství se přiblížili Dobrušce na rozdíl jediné branky. Domácí házenkářky přidaly a využily rozhodujících momentů závěru utkání k zisku dvou bodů.

Branky: Pavlíková 12, A. Kratochvílová 8, Jurtíková 5.

2. liga mužů

Rokytnice – Vítkovice 17:14 (10:8)

V Rokytnici bylo k vidění vyrovnané utkání proti družstvu, které ještě v minulé sezoně hrálo první ligu. Domácí se vyrovnali s tvrdě hrající obranou soupeře a ujali se vedení, které si udržovali v podstatě po celý zápas. Výjimkou byla jen pátá minuta druhého poločasu, kdy se Vítkovicím podařilo na malou chvíli vyrovnat. Tento atak hráči Rokytnice díky výbornému výkonu odrazili a od této chvíle převyšovali soupeře jak v obraně, tak v útoku. Zápas dovedli do vítězného konce a body tak zůstaly doma.

Branky: Jar. Havlík 10, Cieslar 6, Schmidt 1.

Nižší soutěže

OP mužů: OSEK NAD BEČVOU B – ROKYTNICE B 25:21 (12:9), Uřinovský 10, Bajer 6, Bouchal 5, Šrámek 2, Hluší 1, Charamza 1 – Machalík 6, L. Maštalíř 5, F. Maštalíř 4, Kratochvíla 4, Jan Havlík 2. OSEK NAD BEČVOU A – CHROPYNĚ 24:15 (13:8), Heryán 7, Mužík 4, Uřinovský 4, Furman 3, Klimeš 3, Urban 2, Charamza 1. KOKORY – NELEŠOVICE 20:18, Habáň 10, Džujík 10.

OP dorostenců: VÍTKOVICE – ROKYTNICE 18:23 (8:12), Cieslar 6, T. Havlík 5, Koukal 4, Mitkov 3, Macek 2, Přikryl 2, Mich. Vrána 1. KOKORY – STARÁ VES N. O. 27:10, Hasa 12, Zlámal 9, Kašpar 2, Šťastný 2, Brada 2. SVINOV – KOKORY 17:14, Hasa 7, Brada 6, Zlámal 1. KOKORY – SVINOV 18:17, Hasa 7, Brada 5, Kašpar 5, Zlámal 1.

OP starších žáků: ROKYTNICE – VÍTKOVICE 21:16 (9:9), Přikryl 9, M. Jandásek 6, Baran 5, M. Havlík 1. OSEK NAD BEČVOU – STUDÉNKA 16:15 (5:7), Janíček 8, Hanusík 6, Konečný 1, Novák 1.

OP starších žaček: SVINOV – ROKYTNICE 18:6 (9:3), Horáková 3, K. Bendová 2, Stodolová 1.

OP mladších žáků: CHROPYNĚ – ROKYTNICE 8:11 (3:5), Novotný 9, Kupec 2. OSEK NAD BEČVOU – ALBRECHTIČKY 11:25 (3:11), Urban 9, Hostášek 2. ⋌(sct, ba)