FLORBAL

Florbalový klub FBC Spartak Přerov, jehož mládež vychovává florbalová škola Teiwaz, nabírá chlapce i dívky od 5 let. Nabízíme vašim dětem prostor rozvinout jejich talent v klubu s více než desetiletou historií. Získají možnost poznat nové kamarády v prostředí, kde kamarádství znamená mnoho. Ochutnají kolektivní vítězství, ale i porážky a naučí se soupeřit v duchu fair-play. Více informací na webu fbcprerov.cz

BADMINTON

SK Badminton Přerov pořádá nábor dětí ročníků 2006, 2007, 2008. Kluci i děvčata se mohou přihlásit v úterý a ve čtvrtek v měsíci září od 16.30 v tělocvičně SŠGS, Šířava 7 (vedle kina Hvězda). Druholigový oddíl SK Badminton Přerov a jejich trenéři se těší, že rozšíříte řady milovníků tohoto olympijského sportu.

KOLOVÁ

Oddíl kolové TJ Spartak Přerov přijímá nové členy ve věku 7 až 12 let. Tréninky se konají každé pondělí od 16.30 v sokolovně. Zájemci si mohou vyzkoušet speciální malá kola na kolovou. Další informace získáte u p. Antonína Přikryla na telefonním čísle 777 269 052 nebo na e-mailové adrese A.Prikryl@seznam.cz.

VODNÍ PÓLO

Klub vodního póla pořádá nábor pro všechny zájemce z řad chlapcù narozených v roce 2005 a mladší. Vy, kteří máte zájem, přijďte na přerovský bazén, a to vždy každé pondělí od 19 hodin a každý čtvrtek od 17 hodin. Hlaste se u trenérù mládeže p. Jarolíma a p. Přikryla. Více informací na webu kvpprerov.estran­ky.cz a na tel. čísle 607 584 992.

BASKETBAL

TBS Přerov, člen České basketbalové federace, hledá pro svá basketbalová družstva dívky a chlapce se zájmem o pohyb. Jsi narozen/á v roce 1998 a mladší? Informační schůzky zájemců a rodičů s trenéry a ukázkové hodiny tréninků se uskuteční každou středu od 17.30 a v pátek od 16 hodin v sokolovně Přerov – vchod od Bečvy.

VOLEJBAL

Volejbalový oddíl SK Přerov provádí nábor chlapců ročníků 2001 a mladších. Zájemci se můžou hlásit na tréninku každé pondělí v 17.30 v těloc­vičně ZŠ Velká Dlážka nebo na telefonním čísle 603 981 884.

STOLNÍ TENIS

Oddíl stolního tenisu SK Přerov pořádá nábor dětí ve věku od 6 do 12 let. Lákají tě taje hry s nejmenším míčkem? Chceš se přitom i pobavit a něco naučit? Stačí jen vzít si batůžek, raketu, tenisky a přijít si zahrát. Tréninky probíhají od pondělí do čtvrtka pravidelně od 15 do 17 hodin v herně stolního tenisu (ulice Petřivalského 1) v Přerově.

HOKEJ

Hokejový klub HC ZUBR Přerov pořádá nábor dětí od 4 do 7 let do přípravky. Případní zájemci ať si vezmou s sebou brusle, přilbu (i na kolo) a rukavice. Tréninky se konají vždy každé úterý a čtvrtek od 17.15 do 18.15. Přihlášky a bližší informace o tréninku můžete získat u p. Karla Kundrátka na telefonním čísle 737 239 659.