V Nitře se kvalitním výkonem v mladších nadějích prezentovala Kateřina Vařáková, která skončila čtvrtá. Ve starších kadetkách Magdaléně Uvírové za míč a obruč patřila pátá pozice. Michaela Šlosarová za kužele a míč získala 20.300 bodů, a s náskokem 0,9 bodu zvítězila. Dorostenky ovládla Blanka Bořutová.

„Na oblastních přeborech ročníky 2004 a 2003 zacvičily sestavu bez náčiní, obručí a švihadlem," prozradila Iva Otáhalové, šéftrenérka oddílu.

Kristýna Dostálová skončila osmá. Na bronzovou medaili dosáhla ziskem 25.367 bodů Kateřina Vařáková. V kadetkách mladších se na výkonu Johanky Kučerové projevil tréninkový výpadek. Součet známek 23.900 znamenal pátou příčku. V pořadí ale stačil také na premiérový postup. Přes zdravotní handicap se rozhodla startovat Michaela Šlosarová. Za míč získala titul, za obruč stříbro a nepovedené kužele ji odsunuly v celkovém pořadí na druhé místo.

„Po nemoci začíná trénovat a určitě se bude o víkendu snažit přiblížit výsledkům z posledních let, kdy ji patří titul mistryně a první vícemistryně ČR," zmínila Otáhalová. Vyrovnaný výkon podala mezi dorostenkami Eliška Opletalová, která si odváží včetně víceboje při 33.700 bodech čtyři zlaté medaile. Druhou příčku obsadila Blanka Bořutová 30.916, která nebyla spokojena se svým výkonem, odváží si stříbro za obruč a bronz za míč a stuhu.